Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj projekata u marketingu i prodaji (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • KUPOLE - bolje od šatora d.o.o. za proizvodnju i trgovinu

Opis posla

Nudimo Vam mogućnost zapošljavanja na radnom mjestu:

Voditelja projekata u marketingu i prodaji (m/ž)

Opis posla:
- odgovaranje na upite, izrada ponuda te komunikacija s klijentima
- kreiranje i provođenje promotivnih i marketinških akcija
- koordiniranje rada na društvenim mrežama i digitalnog oglašavanja
- održavanje kontakata s postojećim kupcima, unapređenje odnosa i akvizicija novih klijenata
- lokacija ureda: Kvaternikov trg

Nudimo:
- ugodno i dinamično radno okruženje u stalnom radnom odnosu
- probni rok od 3 mjeseca
- redovita stimulativna primanja uz adekvatan sustav nagrađivanja
- službeni telefon i laptop na korištenje
- redovna isplata dnevnica za vrijeme provedeno na putovanjima
- mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja kroz plaćene radionice, obuke i školovanja
- rad s najvećim imenima iz industrije (mogućnost stjecanja iskustva i znanja)
- rad na najvećim i najprestižnijim projektima u zemlji i inozemstvu

Uvjeti:
- VŠS/VSS
- barem 1 godina iskustva u sličnim poslovima
- tečno vladanje engleskim jezikom, dok poznavanje drugog jezika predstavlja prednost
- vještine poslovnog komuniciranja
- prezentacijske vještine
- vještine istraživanja i analitike
- napredno poznavanje rada u Microsoft Office aplikacijama
- poznavanje društvenih mreža, digitalnog oglašavanja, i općenito snalaženje u suvremenom marketinškom okruženju
- samostalnost u radu
- razvijene socijalne vještine i sposobnost funkcioniranja u timu
- visoku razinu odgovornosti i poslovne etike
- vozačka dozvola B kategorije je prednost

Molimo Vas da Vaš CV pošaljete putem linka za prijavu.
Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete.

Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).