Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vrtlar u proizvodnji (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • PARKOVI dioničko društvo za komunalne i hortikulturne djelatnosti

Opis posla

- radi na poslovima proizvodnje bilja
- obavlja finu pripremu terena i sadnju, plijevljenje i okopavanje bilja, prihrana i zalijevanje
- obavlja fitozaštitu bilja
- vadi i priprema bilje za transport
- prema potrebi radi na prodaji bilja
- radi na održavanju prostora i prostorija u kojima se vrši proizvodnja bilja
- radi na njezi bilja
- radi na zahtjevnijim i složenijim strojevima (kosilica, freza, malčer i sl.)
- radi na poslovima rušenja drveća, pomlađivanja i formiranja mladog drveća
- radi na košnji uređenih travnjaka i korovišta motornim travokosilicama
- dužan se brinuti o pravilnom rukovanju i održavanju mehanizacije i alata
- radi na traktoru sa prikolicom ili vozilu sa prikolicom
- vodi računa o ispravnosti traktora ili vozila
- radi na održavanju traktora ili vozila (čišćenje, podmazivanje, pregled dijelova i sl.)

Uvjeti radnog mjesta:
- smjer: agronomski ili neki drugi
- odgovornost, timski rad, motiviranost.

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme, uz probni rad mjesec dana.

Pismene prijave na natječaj molimo dostaviti osobno ili poštom na adresu: Parkovi d.d. Varaždin, Hallerova aleja 8. Natječaj je otvoren do 28.2.2020.godine. Ukoliko do 28.2.2020.godine ne popunimo radna mjesta, natječaj je otvoren do njihovog popunjenja.

NAPOMENA – ZAŠTITA OSOBNIH PODATAKA PODNOSITELJA PRIJAVA NA NATJEČAJ:
Kao dio procesa zapošljavanja Parkovi d.d. prikupljaju i obrađuju osobne podatke koji se odnose na prijavitelje na natječaj za zapošljavanje. Obrađujemo osobne podatke koje su nam prijavitelji sami dostavili u prijavama na natječaj: ime i prezime, adresa, kontakti, radno iskustvo, obrazovanje i ostali dokazi zadovoljavanja kriterija za zapošljavanje te ostali podaci koji se nalaze u molbi za posao, životopisu ili su ih prijavitelji samoinicijativno dostavili kao privitke. Osobni podaci prijavitelja obrađuju se u svrhu selekcije za radno mjesto – procjena i potvrda prijaviteljeve prikladnosti za zapošljavanje i odlučivanje kome ćemo ponuditi posao. Istekom natječaja, tj. zapošljavanjem odabranog kandidata, životopisi i ostali dokumenti s osobnim podacima prijavitelja koji nisu zaposleni se brišu/uništavaju.

Ukoliko će postojati potreba da se ti podaci o prijaviteljima zadrže i nakon isteka natječaja, od njih se za tu svrhu traži izričita privola.

Prijavitelji na natječaj imaju pravo na informiranje, pravo od Parkova d.d. zatražiti pristup osobnim podacima, pravo na ispravak, pravo na brisanje, pravo na ograničavanje obrade, pravo na prijenos podataka, pravo na prigovor i prava vezana uz automatsko donošenje odluka i profiliranje.
Slanjem prijave na natječaj pristajete da se Vaši osobni podaci obrađuju za potrebe procesa zapošljavanja, u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka Europskog parlamenta i vijeća 2016/679 i važećim Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18).

Više informacija o zaštiti osobnih podataka u Parkovima d.d. možete pročitati na: http://www.parkovi.com/informacije-o-zastiti-osobnih-podataka/.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 810,24 EUR (6.104,75 kuna).