Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj proizvodnje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • Staklo projekt d.o.o.

Opis posla

- vođenje i organiziranje proizvodnje
- provođenje sustava kontrole kvalitete proizvoda
- izrada radnih naloga za proizvodnju, otpremnice za otpremu robe, vođenja plana isporuke i plana proizvodnje
- nadzor i organizacija redovitog održavanja i popravaka strojeva, opreme i pribora u proizvodnji
- pravovremeno davanje potreba za repromaterijal odjelu nabave
- praćenje troškova proizvodnje, energenata i repromaterijala
- izračun cijene koštanja proizvoda
- kontinuirano unapređivanje proizvodnje
- sudjelovanje u razvoju novih proizvoda i organizaciji tehnoloških procesa

Uvjeti:
- VSS/SSS građevinskog ili strojarskog smjera
- minimalno 2 godina radnog iskustva u proizvodnim procesima i organizaciji rada na istim ili sličnim poslovima
- izvrsno poznavanje rada s MS Office paketom, te Auto Cad-u
- angažiranost i želju za učenjem
- otvorenost i pozitivan stav
- samoinicijativnost i proaktivnost
- fleksibilnost i spremnost na prihvaćanje promjena

Nudimo:
- rad na neodređeno uz probni rad od 90 dana
- stimulativna primanja
- stabilno radno okruženje
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).