Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj računovodstva / glavni računovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Model Pakiranja d.d.

Opis posla

- samostalna izrada zakonskih statističkih izvještaja, godišnjih i periodičnih financijskih, poreznih i ostalih izvještaja propisanih zakonom i internim propisima poduzeća
- samostalno izvršavanje svih financijskih i računovodstvenih poslova
- svakodnevna kontrola, usklađivanje i nadzor svih računovodstvenih procesa
- izrada i knjiženje izlaznih računa, knjiženje ulaznih računa, knjiženje izvoda i ostale dokumentacije
- izrada, analiza i kontrola glavne knjige i svih pomoćnih evidencija i analitika
- praćenje propisa i stručne literature i pravilna primjena poreznih i ostalih relevantnih zakonskih propisa
- suradnja s financijskim institucijama, revizijom, poreznim savjetnicima, poreznom upravom, i drugim državnim institucijama
- usklađivanje obračuna poreza na dodanu vrijednost, mjesečni obračun pdv-a, izrada prijave poreza na dobit
- kontrola obračuna i knjiženje plaća i ostalih dohodaka i naknada
- aktivna suradnja s ostalim odjelima unutar poduzeća
- ostali financijski i računovodstveni poslovi po nalogu uprave

Uvjeti:
- minimalno 5 godina iskustva u računovodstvenim poslovima
- odlično poznavanje rada na računalu (knjigovodstveni programi i Office paket)
- komunikativnost, suradnja i sposobnost prilagođavanja timskom radu
- izvrsne organizacijske i analitičke vještine
- samoinicijativnost i usmjerenost na rješenja te samostalnost i odgovornost u obavljanju zadanih poslova
- prednost: položen ispit za ovlaštenog računovođu

Što nudimo:
- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
- stručne edukacije i razvoj
- plaćeni troškovi prijevoza

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).