Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kuhar specijalist (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Hvar

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Kadus d.o.o.

Opis posla

Provedite sezonu na najatraktivnijem otoku na Jadranu – na Hvaru! Tražimo iskusne kuhare (m/ž) spremne za sezonski rad unutar poznate grupacije hotela.

Opis posla:
- pripremanje obroka na osnovi menua i pazeći na normativ hrane
- kuhanje jela, priprema (termička obrada, ukrašavanje) i izdavanje predjela i jela po narudžbi, pazeći pri tome da ih blagajnik markira
- pripremanje (termička obrada, ukrašavanje) i izdavanje pansionskih jela i jela po narudžbi
- polaganje gotovih jela u vodenu kupaču i njegovanje do izdavanja
- kontroliranje kvalitete (prema utvrđenim standardima) izdanih jela
- čišćenje kuhinje nakon izdanog obroka
- spremanje lunch-paketa
- izvršavanje i svih ostalih poslova koje mu naredi neposredni rukovodilac
- ispravnim rukovanjem doprinosi kvaliteti namirnica u skladištima hrane
- odgovoran za provedbu osobne kao i higijene radnog prostora i površina
- pravilno i savjesno koristi kuhinjski inventar, opremu i uređaje
- stalno se usavršava u struci i prti trendove u gastronomiji
- primjenjivanje mjere i sredstva zaštite na radu
- izvršavanje ostalih poslova koje mu zadaje rukovodilac

Uvjeti:
- iskustvo u ugostiteljstvu preko godine dana
- spremnost na timski rad
- odgovornost i izdržljivost
- praćenje trendova u gastronomiji

Nudimo:
- plaćen obrok
- omogućen smještaj
- ugodna i dinamična radna okolina

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).