Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Keramičar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Vinica

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • TOMO D.O.O. za trgovinu, montažu i usluge

Opis posla

Poslovi obnove i energetske učinkovitosti trgovačkih centara.

Uvjeti:
- radno iskustvo je prednost, ali nije uvjet
- na natječaj se mogu javiti i kandidati bez navedenog radnog iskustva
- od kandidata se očekuje samostalnost u rješavanju radnih zadataka

Nudimo:
- rad na području cijele RH
- poslodavac osigurava i financira smještaj na terenu i prijevoz od sjedišta firme do mjesta rada i obrnuto
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).