Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Koordinator proizvodnje i razvoja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Karlovac

Rok prijave:

  • KORDUN-ALATI d.o.o. za proizvodnju i usluge

Opis posla

Traži se:

Koordinator proizvodnje i razvoja (m/ž).

Uvjeti:
- VSS/VŠS strojarskog smjera
- minimalno 3 godine rukovodećeg staža
- iskustvom u metaloprerađivačkoj djelatnosti (od masovne do pojedinačne proizvodnje)
- prednost imaju inženjeri sa iskustvom na CNC tehnologiji i zavarivanju

Radni odnos na određeno vrijeme, s mogućnošću stalnog radnog odnosa i napredovanja, plaća prema Pravilniku i ostalim ugovorenim elementima.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).