Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Projektant konstrukcija - statičar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

8000 HRK - 12000 HRK

Rok prijave:

  • Panther Bau d.o.o.

Opis posla

Tvrtku Panther Bau d.o.o. vodi iskusni sveučilišni profesor (betonske i prednapete konstrukcije) i voditelj projekata koji je u svojoj bogatoj karijeri koordinirao međunarodne projekte poput zračne luke u Donjecku (Ukrajina), sveučilišne vojne bolnice u Astani (Kazahstan), cementare, termoelektrane i još niza velikih i zahtjevnih projekata. Uz poznavanje svih stadija projektiranja vrsni je poznavatelj projektiranja prednapetih betonskih konstrukcija.

Opis posla
- samostalan i timski rad na izradi proračuna, tehničkih specifikacija i nacrta konstrukcije objekata visokogradnje
- statički proračuni i statičko idejno projektiranje AB i / ili čeličnih konstrukcija u visokogradnji
- pregled stanja konstrukcije objekata te izrade projekata sanacije i rekonstrukcije objekata

Uvjeti
- ovlašteni inženjer građevinarstva, projektant konstrukcija (beton, čelik, zidane konstrukcije)
- poznavanje programa Sofistik (statika) i po mogućnosti Revit ili Allplan (konstrukcija)

Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: Hrvatski (napredno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo:
- fleksibilnost u radnom vremenu
- redovno pohađanje seminara i stručnog usavršavanja
- rad u dinamičnom mladom timu

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Napomena:
- Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom
- Podržavamo zapošljavanje stranih radnika
- Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).