Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni računovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • RKR d.o.o. za reviziju, knjigovodstvo i kontrolu

Opis posla

RKR d.o.o. za reviziju, kontrolu i porezno savjetovanje. Pored usluga revizije vršimo usluge vještačenja i računovodstva, savjetodavne usluge, te izradu investicijskih projekata (Banke i EU fondovi).

Revizorska tvrtka RKR traži osobu za poslove samostalnog vođenja računovodstva koji uključuju:
- obračun plaća, neoporezivih primitaka, drugih dohodaka i izvještavanje prema Poreznoj upravi
- obračun PDV-a
- knjiženje UR-a, IR-a, izvoda
- vođenje registra dugotrajne imovine i sitnog inventara
- godišnji obračun

Uvjeti:
- napredno poznavanje Excela i izrade tabličnih pregleda
- minimalno 3 godine radnog iskustva

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Jezici: Engleski (prednost)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo:
- službeni mobitel, službeni laptop i dodatna edukacija
- mogućnost napredovanja
- mogućnost trajne dodatne zarade u slučaju dovođenja novih klijenata

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).