Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

CNC Operater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • TO-KA-BU d.o.o.

Opis posla

TO-KA-BU je prepoznata kao lider na tržištu metalske obrade. Dokazala je svoju poziciju u regiji izvozom, kvalitetom izrade, tehnologijom te odnosu prema radnicima. Osnovna djelatnost poduzeća TO-KA-BU je Proizvodnja zupčanika, obrada odljevaka te prijenosnika i pogonskih elemenata.

Radi se o strojnoj obradi i proizvodnji komponenti za automobilsku industriju. TO-KA-BU d.o.o. posluje kao poduzeće za proizvodnju i vodeća je tvrtka u regiji.

Ponosimo se pravednošću i posebno pazimo na ispunjavanje svih svojih obveza prema zaposlenicima.

Opis posla:
- posluživanje CNC strojeva i praćenje proizvodnje
- kontrola proizvoda
- pakiranje proizvoda
- održavanje radnog mjesta

Uvjeti:
- poželjno (strojarski tehničar, tokar, glodač, obrađivač NUAS)
- poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Stručna sprema: KV, VKV, Srednja stručna sprema

Što nudimo:
- besplatno školovanje svima koji imaju želju osposobiti se za rad na stroju
- ugovor na određeno/probni rad 6 mjeseci
- mogućnost ugovora na neodređeno
- mogućnost smještaja
- puno radno vrijeme
- iznad prosječna primanja koja određuje znanje radnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).