Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent tehničkih poslova - za njemačka govorna područja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ADORO d.o.o.

Opis posla

Opis posla:
- tehničar aluminijske stolarije (tehnička podrška prodaji)
- izrada ponuda i narudžbi za njemačka govorna područja
- komunikacija sa kupcima na njemačkom jeziku
- ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti:
- SSS/VSS
- razvijene komunikacijske, organizacijske vještine
- odgovornost i savjesnost u obavljanju radnih zadataka
- samostalnost u radu
- analitičko razmišljanje i proaktivno djelovanje
- fleksibilnost
- aktivno korištenje njemačkog jezika
- korištenje MS Office alata
- poželjno iskustvo godinu dana na navedenim poslovima (nije uvjet)

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: njemački (materinji jezik)

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo
- rad u ugodnom okruženju

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).