Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Grafički dizajner / DTP grafički operater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ALFACOMMERCE d.o.o. za grafičke usluge i trgovinu

Opis posla

Pokrivamo svaki proces grafičke proizvodnje. Kreativni smo ukoliko je potrebno osmisliti ideju i vizualno je oblikovati. Imamo tehničkih znanja i resurse za tu istu ideju realizirati. Mali smo kolektiv, njegujemo obiteljsku atmosferu i volimo ono što radimo.

Opis posla:
- osmišljavanje i realizacija kreativnih rješenja, reklamnih materijala, tiskanih proizvoda
- prijelom i grafičko oblikovanje časopisa, brošura, letaka, knjiga i ostalih grafičkih proizvoda
- rad na računalu

Uvjeti:
- aktivno znanje MS office paketa
- napredno poznavanje i korištenje programa Adobe PhotoShop, InDesign, Illustrator
- poznavanje procesa ofsetnog i digitalnog tiska
- poznavanje rada na CTP-u
- izrada i grafičko oblikovanje materijala za digitalna izdanja/medije
- iskustvo rada na društvenim mrežama
- prednost je poznavanje poznavanje programa za montažu (Preps) i platforme WordPress
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- vještine grafičkog dizajna, prijeloma i pripreme materijala za tisak
- volja za učenjem i napredovanjem
- pristojnost i poštovanje u komunikaciji s klijentima
- poštivanje zadanih rokova
- želja za timskim radom
- iskustvo rada u tiskari ili kao freelancer koji je slao file-ove u tisak
- portfolio radova
- točnost prilikom dolaska na posao
- radišnost na svome mjestu
- slobodno izražavanje i nove kreativne ideje
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 5

Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- transparentnost i iskrenost – ovo je zamjena za porodiljni uz mogućnost stalnog zaposlenja
- probni rok u trajanju od 3 mjeseca
- mali kolektiv, obiteljska atmosfera, dog & cat friendly :)
- stimulacija u obliku božićnice, regresa i fer godišnjeg odmora
- vrlo često i gablec
- naknada za prijevoz

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).