Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Snimatelj ENG (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Sisak

Rok prijave:

  • NEZAVISNA TELEVIZIJA društvo za proizvodnju i emitiranje radijskog i televizijskog programa s ograničenom odgovornošću

Opis posla

Mreža TV traži snimatelja - ENG snimatelja/montažera (m/ž) za terensko snimanje u Sisku.

Uvjeti:
- SSS
- obavezno je iskustvo rada s televizijskom tehnikom (kamerom), snimanje i dobro znanje rada na računalu
- prednost imaju kandidati s iskustvom rada na televiziji i montaže u programu Edius
- vozačka dozvola B kategorija obavezna
- engleski
- Internet

Ozbiljni kandidati koji ispunjavaju uvjete svoj životopis s prijavom mogu poslati putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).