Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj skladišta / djelatnik u pripremi proizvodnje vatrogasnih vozila (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Goričica

Rok prijave:

  • S TEMPERA d.o.o.

Opis posla

Tražimo djelatnika (m/ž) za vođenje skladišta i pripremu proizvodnje namjenskih i vatrogasnih vozila te nadogradnji.

Timski rad je izrazito bitan i podrazumijeva odličnu suradnju kako sa kolegama tako i sa nadređenima.

Zadaci radnog mjesta:
- organizirati i osigurati efikasan proces kolanja proizvoda, ulaz i izlaz robe iz skladišta
- priprema proizvodnje prema specifikaciji i u dogovoru s voditeljem proizvodnje
- komunikacija s inženjerskim uredom, čitanje i razumijevanje tehničkih nacrta
- praćenje i kontrola zaliha robe
- priprema i izvršenje inventure
- održavanje poslovanja skladišta i transporta
- osiguravanje sigurnih uvjeta u skladištu i transportu
- koordinacija i nadzor dnevnih aktivnosti u prijemu i transportu roba i proizvoda
- praćenje propisa iz područja transporta i skladištenja

Uvjeti:
- radno iskustvo u sličnoj proizvodnji, minimalno 2 godine
- znanje čitanja strojarskih nacrta
- obavezno znanje minimalno jednog stranog jezika
- poznavanje rada na računalu (minimalno Microsoft Office), navesti dodatne programe
- stručna sprema: srednja stručna sprema
- potrebne godine iskustva: 2
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

Uz prijavu, dostaviti molbu i CV.

Kandidate koji zadovoljavaju navedene uvjete, pisanim putem ćemo obavijestiti o odabiru i daljnjem postupku.
Obavijesti telefonom i informacije na zahtjev su isključene.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).