Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Bravar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Horvatsko

Rok prijave:

  • HYDROMAT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i inženjering

Opis posla

Traži se bravar (m/ž).

Razina obrazovanja: SSS

Vozački ispit: Kategorija B

Radno iskustvo: Nije važno

Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena - prijepodne

Naknada za prijevoz: U cijelosti

Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).