Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač u knjižari (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • Školska knjiga d.d.

Opis posla

- komuniciranje s krajnjim kupcima, nuđenje cjelokupnog asortimana knjižare, davanje informacija o cijenama i načinima plaćanja
- naplaćivanje, izdavanje računa, pakiranje prodane robe
- zaprimanje naručene robe i zatvaranje dokumentacije vezane uz isporuke
- pozicioniranje robe prema zadanim okvirima prodajnog mjesta
- aktivno sudjelovanje u provođenju marketing aktivnosti unutar prodajnog mjesta (pozicioniranje i obilježavanje akcijskih artikala, uređenje izloga prema dobivenim uputama, označavanje hitova i dr.)
- održavanje čistoće i urednosti svih prostorija maloprodaje

Uvjeti:
- minimalno SSS, trgovačkog ili drugog odgovarajućeg smjera
- minimalno 2 godine iskustva rada u prodaji na istim ili sličnim poslovima
- sklonost radu s knjigama i multimedijalnim sadržajima
- dobro poznavanje domaće i strane književnosti
- izražene prodajne i komunikacijske vještine
- poželjno znanje engleskog jezika
- poznavanje rada na fiskalnoj blagajni
- poznavanje rada na računalu - MS Office alati
- proaktivnost, ljubaznost i strpljivost
- timski rad

Što nudimo:
- rad u vodećoj izdavačkoj kući
- poticajna i dinamična radna atmosfera
- mogućnost profesionalnog razvoja i implementacije vlastitih ideja

Ako imate 2+ godine iskustva na poslovima prodaje, pozivamo Vas da se pridružite timu Školske knjige, vodećeg nacionalnog i regionalnog nakladnika.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).