Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Blato

Rok prijave:

  • DOM ZA PSIHIČKI BOLESNE ODRASLE OSOBE BLATO

Opis posla

Na temelju suglasnosti Ministarstva za demografiju , obitelj, mlade i socijalnu politiku Klasa: 100-01/20-02/198, Urbroj: 519-04-3-1-2/2-20-15 od 13.05.2020. i čl. 34. Statuta Doma za odrasle osobe Blato ravnateljica Doma za odrasle osobe Blato, raspisuje

Natječaj za prijam u radni odnos za radno mjesto:

Medicinska sestra / Medicinski tehničar SSS – 1 izvršitelj (m/ž) na određeno puno radno vrijeme - zamjena.

Uvjeti:
- SSS, medicinska sestra / tehničar
- položen stručni ispit (osim kandidata koji su završili petogodišnji obrazovni program za zanimanje medicinska sestra / medicinski tehničar)
- odobrenje za samostalan rad
- poznavanje rada na računalu
- 1 godina radnog iskustva (osim kandidata koji su završili petogodišnji obrazovni program za zanimanje medicinska sestra / medicinski tehničar

Uz pisanu zamolbu (vlastoručno potpisanu) na natječaj, kandidati su obvezni dostaviti:
- životopis
- presliku svjedodžbe
- presliku uvjerenje o položenom stručnom ispitu
- presliku odobrenja za samostalni rad
- potvrdu ili osobnu izjavu o poznavanju rada na računalu
- dokaz o radnom iskustvu – elektronični zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
- presliku domovnice

Probni rad 60 dana.

Sukladno članku 13. Stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08) na natječaj se mogu ravnopravno javiti osobe obaju spola.
Kandidat koji se u prijavi na natječaj poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji ( „Narodne novine“, broj 121/17 ), uz prijavu na javni natječaj dužan je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 102. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su objavljeni na web. stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje -843/843 .

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Za izabranog kandidata/kandidatkinju zatražit će se izvornici dokumentacije.

Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti dostavlja izabrani kandidat/kandidatkinja.

Prijave se podnose u roku 15 dana od objave natječaja na adresu: Dom za odrasle osobe Blato, 32.Ulica 49, 20271 Blato, s naznakom: »Za natječaj – medicinska sestra/tehničar«.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).