Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tesar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Sisak

Rok prijave:

  • MDS SISAK, USLUŽNI OBRT, MILAN BRANKOVIĆ

Opis posla

Tesar obrađuje drvo i izrađuje drvene krovne konstrukcije.

Što očekujemo:
- vozački ispit: kategorija B (prednost, ali nije uvjet)
- radno iskustvo: 1 godinu (prednost, nije uvjet)
- dobre komunikacijske vještine i usmjerenost timskom radu
- stručnost i preciznost u radu
- odgovoran za sva sredstva rada i materijalna dobra koja su mu dana na korištenje za potrebe izvršavanja radnih zadataka

Što nudimo:
- mogućnost stalnog zaposlenja
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- ugodna radna atmosfera
- prijevoz osiguran od sjedišta firme do mjesta rada
- predviđena satnica od 25-40kn (Netto)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).