Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehničar - administrator servisa i projektnih poslova (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Šibenik

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • ELEKTROLUX TRGOVINA I SERVIS d.o.o. za građenje, trgovinu i usluge

Opis posla

Tražimo osobu koja je osposobljena i vješta za samostalno svladavanje poslova administracije i organizacije servisnih i projektnih poslova, a koja posjeduje sklonosti za tehniku, kao i sklonost za komunikaciju s djelatnicima i klijentima, te je nadarena i temeljita u organizaciji i urednosti papirnate tehničke i financijske dokumentacije, ali i ispunjenju drugih poslova vezanih uz organizaciju i rad servisa

Opis radnih zadataka i aktivnosti:
- organizacija s rasporedom djelatnika (suradnja s drugim odjelima) s evidencijom i kontrolom utroška radnih sati
- organizacija i izdavanje radnih zadataka s kontrolom realizacije rokova, kvalitete, učina, troškova i detalja izvedbe
- izrada, obrada, vođenje i praćenje tehničkih, terminskih i financijskih planova i dokumenata (radni nalozi, dnevnici, knjige,...)
- organizacija i osiguranje svih potrebnih resursa (teh. dok., materijal i sredstva rada) za obavljanje poslova
- rješavanje upita i pružanje informacija kupcima i investitorima putem telefona, mail-a, chat i sl.
- izrada obračuna radova, te fakturiranje izvršene usluga servisa
- obrada upita i troškovnika s izradom kalkulacija i ponudbenih troškovnika
- tehnička podrška korisnicima za pitanja jamstva, korištenja, održavanja i servisa
- organizacija i briga o stanju i nabavi sredstava za rad (vozila, alati, oprema)
- organizacija i odgovornost za uredno i ažurno vođenje svih potrebnih evidencija u servisu
- ostali administrativni poslovi u skladu s dnevnim rasporedom i prema uputama nadređenoga

Znanje:
- poznavanje uređaja za klimatizaciju i grijanje i ostalih proizvoda iz ponude
- poznavanje osnova elektrotehnike
- poznavanje tehničke dokumentacije, nacrta, simbola i projektne dokumentacije

Vještine:
- sposobnost planiranja i organizacije materijala i sredstava za rad za normalno odvijanje rada
- sklonost i navika organizacije i urednosti papirnate dokumentacije
- sklonost korištenja tehničke dokumentacije
- znanje rada na PC
- poznavanje engleskog jezika

Ostali uvjeti:
- orijentiranost na postizanje ciljeva i rješavanje problema, organizacijske sposobnosti, marljivost i profesionalnost
- fleksibilnost i komunikativnost
- sposobnost za timski rad
- pogledajte www.elektrolux.hr/o nama/temeljne vrijednosti

Kvalifikacije:
- stručna sprema: VŠS/SSS smjer strojarstvo, građevina
- potrebne godine iskustva:3 godine na istim ili sličnim poslovima
- vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- pozitivno radno okruženje s naglaskom na uvažavanje obostrano poštenog i korektnog odnosa u firmi
- sva prava koja pripadaju djelatniku prema Zakonu o radu
- stimulativna primanja
- službeni mobitel
- stručne edukacije u zemlji i inozemstvu
- stalni radni odnos s probnim radom

Dodatne mogućnosti:
- plaćeno stanovanje za djelatnike koji dolaze izvan Šibensko kninske županije
- plaćeni putni troškovi

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos s probnim radom.

Županija rada: Šibensko-kninska.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).