Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Školska knjiga d.d.

Opis posla

Školska knjiga d.d., vodeći hrvatski izdavač osnovnoškolskih i srednjoškolskih udžbenika raspisuje natječaj za obavljanje poslova:

Skladištar (m/ž).

Opis posla:
- istovar i utovar
- upravljanje viličarom
- pozicioniranje primljene robe u skladištu i opremanje skladišnim etiketama
- komisioniranje radnih naloga
- pakiranje gotovih proizvoda na palete i priprema za transport
- priprema i obrada otpremnica
- priprema i izvršenje inventure
- održavanje skladišta čistim i urednim
- ostali poslovi u skladištu
- obavljanje i ostalih poslova prema nalogu neposredno nadređenog

Uvjeti:
- SSS
- poznavanje rada na računalu je prednost, ali nije uvjet
- dinamična i fleksibilna osoba
- spremnost na rad u smjenama
- položen ispit za upravljanje viličarom (prednost)
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima (prednost)
- svijest o kvaliteti te visok stupanj točnosti i pouzdanosti
- odgovoran, precizan, strukturiran i samostalan način rada
- posjedovanje vozačke dozvola B, C kategorije (prednost)
- timski rad

Što nudimo:
- zaposlenje na određeno uz mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno
- sveobuhvatnu i sustavna obuku za navedeno radno mjesto
- široko područje rada s mogućnošću profesionalnog i osobnog razvoja
- stabilna, sigurna i stimulativna primanja
- ugodna radna okolina
- sigurnost stabilne i inovativne tvrtke s dugoročnom perspektivom
- lokacija u Zagrebu je u zoni javnog prijevoza ZET-a

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).