Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Doktorand (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • Mediteranski institut za istraživanje života, međunarodni znastveni institut

Opis posla

Temeljem odobrenog HrZZ projekta „Stanična parabioza - uloga međustanične komunikacije u fenotipskoj supresiji“ pod vodstvom dr.sc. Katarine Trajković, financiranog kroz program „Projekt razvoja karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“ (HrZZ IP-2019-04-3504), Mediteranski institut za istraživanje života raspisuje natječaj za zapošljavanje doktoranda.

Opis projekta:
Fokus projekta na kojem će student raditi je istraživanje stanične parabioze – supresije fenotipova povezanih sa starenjem putem molekularne razmjene između oštećenih i zdravih stanica. Očekuje se da će rezultati projekta uspostaviti osnovu za inovativni pristup usporavanju starenja stimulacijom prirodnih mehanizama za postizanje dugovječnosti.

Obvezni uvjeti za doktorande:
- završen odgovarajući diplomski ili integrirani studij
- kandidat ispunjava uvjete za upis na doktorski studij Translational Research in Biomedicine - TRIBE pri Medicinskom fakultetu u Splitu ili doktorand koji već studira na doktorskom studiju TRIBE pri Medicinskom fakultetu u Splitu (http://www.mefst.unist.hr/studiji/doktorska-skola/tribe-607/607)
- ukupan prosjek ocjena na prethodnim razinama studija (preddiplomskom, diplomskom ili integriranom studiju) koji osigurava upis na doktorski studij

Dodatni uvjeti:
- iskustvo u znanstveno-istraživačkom radu
- izvrsnost u studiranju i istraživačkom radu
- dobro poznavanje engleskog jezika
- internacionalno obrazovno i/ili profesionalno iskustvo

Traženi dokumenti:
- životopis
- motivacijsko pismo
- potvrda o završenom diplomskom ili integriranom studiju
- ukupan prosjek ocjena na prethodnim razinama studija
- za kandidate koji već studiraju na doktorskom studiju potvrda o upisu na doktorski studij
- dva pisma preporuke
- potvrde o nagradama

Napomene:
- prijaviti se mogu samo kandidati koji upisuju doktorski studij najkasnije u tekućoj akademskoj godini 2020/20212.
- na natječaj se ne može javiti kandidat čije je doktorsko obrazovanje Zaklada već ranije financirala, ali je odustao od financiranja.
- ugovor o radu s doktorandom organizacija može sklopiti tek nakon suglasnosti Zaklade i sklopljenog Ugovora o međusobnim pravima i obvezama između Zaklade, čelnika organizacije i mentora.

Poveznice:

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).