Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Marketing specijalist / Stručni suradnik u marketingu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Samobor

Rok prijave:

  • COMTERRA d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

Izrada weba, obrada fotografija, online marketing, izrada brošura i ostalih promo materijala, podizanje brand awareness-a, upravljanje profilima na društvenim medijima, upravljanje kampanjama kroz miks svih digitalnih kanala i kreiranje kampanja, copywriting i content writing, organizacija nastupa na internacionalnim sajmovima i kongresima, rad u CMS-u, ažuriranje web stranica, izrada e-newslettera, oglašavanje u tradicionalnim i digitalnim medijima, komunikacija s korisnicima.

Uvjeti:
- obrazovni program: dodiplomski ili diplomski studij društvenog ili ekonomskog usmjerenja
- poznavanje Wordpressa
- radno iskustvo u marketingu, minimalno godinu dana
- spremnost i želja za stjecanjem novih znanja
- orijentiranost na pronalaženje rješenja
- iskustvo rada s alatima digitalnog marketinga, s naglaskom na: Analytics, MailChimp, GoogleAds, poznavanje rada u CRM-u, SEO i SEM
- osnovno poznavanje metoda istraživanja
- proaktivnost, kreativnost, komunikativnost te snalaženje u zadacima s kratkim rokovima
- spremnost na rad u internacionalnom okruženju
- aktivno znanje engleskog jezika ili njemačkog jezika

Nudimo:
- timsku i kreativnu radnu atmosferu u postavljanju međunarodnog branda
- rad u tvrtki koja nudi daljnje mogućnosti razvoja
- stalni radni odnos
- mogućnost rada od kuće

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).