Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Arhitektonski tehničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • MONTAŽNE KUĆE DLB d. o. o. za proizvodnju i montažu

Opis posla

Opis poslova:
- samostalno obavljanje poslova i radnih zadataka
- izrada idejnih rješenja za ishođenje posebnih uvjeta

Dodatni uvjeti:
- poznavanje prostornih planova
- znanje i vještina izrade nacrta
- informatička pismenost; poznavanje programa za obradu teksta i izradu nacrta: AUTOCAD,ARCHON,CADVILA,crtanje 3D, crtanje 2D
- sposobnost rješavanja različitih tehničkih problema mehanizmima logičnog razmišljanja, povezivanja i razumijevanja
- sposobnost prostorne percepcije i prostornog zora
- znanje proračuna jednostavnijih nosivih sklopova građevina
- poznavanje suvremenih arhitektonskih konstrukcija, materijala i tehnologija
- poznavanje karakteristika gradilišta i građevinske industrije
- sposobnost likovnog izražavanja
- tehnička suradnja u razradi nacrta na računalu i izradi tehničke dokumentacije
- suradnja u izradi troškovnika.

Vozački ispit: kategorija B.

Radno iskustvo: 1 godinu.

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme, uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme.

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).