Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Krovopokrivač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Austrija

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • My Fides j.d.o.o

Opis posla

Trgovačko društvo My Fides j.d.o.o. je Agencija za zapošljavanje koja radi na temelju dozvole za rad dobijenog od Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti:

u svezi sa zapošljavanjem koju je izdalo Ministarstvo rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske, dana 03. kolovoza 2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6. i dozvolu za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 177/17 dana18. prosinca 2017. godine KLASA:102-02/17-04/38, URBROJ: 524-04-03.01/3-17-2.

Potrebni krovopokrivači/ce s iskustvom zavarivanja za rad u Telfsu u Tirolu, Austrija. Radi se o cjelogodišnjem angažmanu.

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju ljubazno molimo da svoj životopis pošaljete putem linka za prijavu.

Broj izvršitelja: Zapošljavamo 2 izvršitelja.

Uvjeti:
- državljanstvo jedne od članica EU
- poznavanje njemačkog jezika (minimalno A2 razina)
- višegodišnje iskustvo na poslovima krovopokrivača
- iskustvo u varenju
- samostalnost u radu
- dobra tjelesna forma

Dodatne pogodnosti:
- dugoročno zaposlenje
- satnica u iznosu od 12,04 € bruto (uključen dodatak u slučaju lošeg vremena)
- organizacija smještaja s vlastitom sobom i dodatak od 15 € neto po radnom danu za smještaj
- bonus po radnom danu u iznosu od 26,40 € neto
- austrijska prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).