Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj zdravstvene službe (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Donje Biljane

Rok prijave:

  • DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE OSOBE IVAN PAVAO II

Opis posla

Opis poslova: vođenje zdravstvene službe u ustanovi za brigu o tarijim i nemoćnim osobama

"Posvećeni smo pružanju vrhunske njege. Dom Ivan Pavao 2 nije samo ustanova za starije i nemoćne već naša zajednička kuća temeljena na povjerenju i životu u prirodnom okruženju. Mi u timu vjerujemo da prava sreća proizlazi iz pomaganja drugima. Uživanje u poslu nije samo naša temeljna vrijednost; to je misao vodilja svega što radimo istrast koja je vidljiva u našoj svakodnevnoj interakciji s korisnicima."

Što tražimo:
- uspješno završeno obrazovanje prvostupnik/ca sestrinstva ili magistar/magistra sestrinstva (mag.med.techn)
- najmanje 2 godine radnog iskustva
- spremnost na dugoročnu suradnju i napredovanje
- motivacija, odlučnost, komunikativnost, empatija, odgovornost prema poslu i radnim zadacima
- izražene organizacijske vještine

Što nudimo:
- sigurno radno mjesto po iznadprosječnim uvjetima
- kontinuirano učenje i napredovanje, rad u timu s izvrsnim ljudima
- rad u jednoj od najboljih ustanova za brigu o starijim osobama u RH

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).