Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Konstruktor odjeće za inozemnu proizvodnju (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • AMO DIZAJN JJ društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu

Opis posla

AMDS Jeans voli kvalitetu, a kako bi još podigli ljestvicu potreban nam je konstruktor!

Kako izgleda vaš radni dan?
- zadavanje mjera za ino proizvodnju prema skici modela ili gotovom uzorku u suradnji s odgovornim dizajnerom
- probe uzoraka s dizajnerima
- implementacija konstrukcijskih i ostalih korekcija na uzorcima
- kontrola nosivosti i mjera proizvedenih modela

Koji su naši uvjeti?
- VŠS/VSS Tekstilno tehnološki fakultet, smjer odjevne tehnologije
- poželjno prethodno iskustvo na poslovima samostalnog konstruktora
- dobro poznavanje materijala, konstrukcije i odjevne tehnologije
- znanje rada na računalu (MS Office, Corell)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Tražimo odgovornu, samostalnu osobu kojoj rokovi neće predstavljati problem, a pritom će uživati u našem dinamičnom, obiteljskom, multidisciplinskom okruženju.

Ukoliko želite postati članom renomirane domaće modne industrije - pridružite nam se i pošaljite nam Vašu prijavu.

Sve prijave će biti razmotrene te ukoliko odgovarate traženom profilu, kontaktirat ćemo Vas.

Vaše cijenjene prijave možete poslati putem linka za prijavu.

Što nudimo:
- dinamično i afirmativno okruženje
- ostvarivanje bonusa za pronalazak novih prostora
- priliku za profesionalni rast i razvoj
- rad na nepuno radno vrijeme (cca 3 dana u tjednu)

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).