Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Službenik u odjelu kompenzacija (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Velika Gorica

Rok prijave:

  • HIM-TRGOPAK d.o.o.

Opis posla

- kontaktiranje postojećih i novih klijenata telefonskim putem
- sposobnost izrade kompenzacijskog kruga, odnosno pronalaženje kompenzacijskih relacija, vjerovnika i dužnika u kompenzacijskim krugovima
- izrada ugovorne dokumentacije i prodaja usluge naplate potraživanja
- dostava dokumentacije klijentima te praćenje tekućeg poslovanja klijenata
- radno vrijeme: ponedjeljak - petak 08:00 - 16:00h

Uvjeti:
- SSS
- 1 godina radnog iskustva u call centru ili naplati
- komunikativnost i volja za učenjem i napredovanjem
- prednost imaju kandidati s iskustvom u radu kompenzacijskih kuća (agencijama), odnosno s iskustvom na području financijskih kompenzacija
- poželjno iskustvo u računovodstvu i financijama
- probni rad 1 mjesec.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).