Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Front-end Developer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zadar

Rok prijave:

  • Intrepid d.o.o.

Opis posla

Intrepid d.o.o. za savjetovanje i usluge je osnovano 2017. godine. Trenutno imamo urede u Zadru i Rijeci.

Naša misija je poboljšati zdravstvo korištenjem umjetne inteligencije, tehnologije i analitike. Projektiramo i implementiramo tehnološka rješenja u zdravstvenoj industriji gdje su točnost, privatnost i povjerenje kritični.

Naše vrijednosti:
- poštovanje
- radoznalost
- odgovornost

Najviše cijenimo raznolikost i uključenost.

Trenutno zapošljavamo iskusnog razvojnog front-end programera sa sljedećim odgovornosti
- vođenje vlastitog prednjeg rješenja web aplikacije, što uključuje pomoć u organiziranju zaostataka i sprintova
- blisko surađivanje s back end timom i dizajnerom
- vođenje dizajna i gradnja prednjeg kraja s SEO optimizacijom
- vršenje promjene na prednjem kraju
- testiranje i uklanjanje pogrešaka prednjeg kraja u sklopu QA-e

Uvjeti:
- potrebno izvrsno poznavanje engleskog jezika i iskustvo u razvoju proizvoda / web aplikacije
- iskustvo s cloud tehnologijama, poput AWS, Azure, IBM Cloud
- iskustvo s RESTful uslugama i / ili API-ima; Iskustvo s prilagodljivim i mobilnim dizajnom; Iskustvo s iscrtavanjem na strani klijenta i na poslužitelju
- iskustvo s MongoDB, REACT

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: Engleski (izvrsno)

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:
- nudimo rad u ekipi vrhunskih stručnjaka
- poticajna primanja i napredak u skladu s rezultatima rada
- mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja
- poticajnu i ugodnu radnu atmosferu
- dinamičan i zanimljiv posao u stabilnom poduzeću
- osigurani su službeni laptop: Mac ili PC ovisno o preferenciji + licence za potreban softver

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Rad od kuće: Povremeno

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).