Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Nastavnik latinskog jezika (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Osijek

Rok prijave:

  • GAUDEAMUS, prva privatna srednja škola u Osijeku, s pravom javnosti

Opis posla

Uvjeti: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu poslove predmetne nastave u srednjoj školi može obavljati osoba koja je završila diplomski sveučilišni studij odgovarajuće vrste ili diplomski specijalistički stručni studij odgovarajuće vrste i ima potrebne pedagoške kompetencije.

Tražena dokumentacija za prijavu na natječaj: diploma sveučilišnog studija ili diploma specijalističkog stručnog studija sa dokazom o pedagoškim kompetencijama te potvrda o nekažnjavanju.

Vrsta zaposlenja: na određeno; novootvoreni poslovi.

Radno vrijeme: 7 sati tjedno.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).