Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Gerontodomaćica

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Kapela

Rok prijave:

  • UDRUGA 'BILOGORSKA SELA'

Opis posla

Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014. - 2020., Kodni broj: UP.02.1.1.13.0008, projekt "zaželi – program zapošljavanja žena - faza II, Udruga Bilogorska sela raspisuje:

oglas za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u projektu "zaželi – program zapošljavanja žena – faza II"

Radnica na poslovima pružanja potpore i podrške za nemoćne osobe i starije osobe

Broj traženih radnica/ka: 11.
Vrsta zaposlenja: predviđeno trajanje radnog odnosa na određeno – 12 mjeseci.
Radno vrijeme: puno radno vrijeme.
Mjesto rada: područje Općine Kapela i Općine Velika Pisanica.
Predviđena plaća: u visini minimalne plaće, sukladno Uredbi o visini minimalne plaće Vlade Republike Hrvatske.
Naknada za prijevoz: djelomična naknada.

Opis poslova:
- pomoć u dostavi namirnica
- pomoć u pripremi obroka u kućanstvima krajnjih korisnika
- pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora/domova korisnika
- pomoć pri oblačenju/svlačenju
- pomoć o higijeni
- pomoć o socijalnog integraciji
- pomoć u posredovanju u ostvarivanju raznih poslova (dostava lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.)
- pomoć psihosocijalne podrške korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo
- pratnja i pomoć u različitim društvenim aktivnostima- drugi poslovi vezani uz skrb nemoćne odnosno starije osobe

Svaka zaposlena žena pružat će usluge potpore i podrške za najmanje šest (6) krajnjih korisnika.
Projektom će se omogućiti povećanje znanja i vještina kroz dodatno obrazovanje/osposobljavanje, kako bi po završetku projekta kandidatkinje bile konkurentnije na tržištu rada.

Napomena:
- zaposlena kandidatkinja će obavezno pohađati i završiti program osposobljavanja
- trajanje radnog odnosa je 12 mjeseci

Uz vlastoručno potpisanu zamolbu, prijavi na Oglas kandidatkinje su dužne priložiti:
- životopis s kontakt telefonom
- presliku osobne iskaznice
- presliku svjedodžbe završene škole
- dokaz o radnom iskustvu (ispis staža iz E- knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

Ostali uvjeti:
- prijavljeni na Zavod za zapošljavanje (HZZ)
- poželjno je posjedovati vozačku dozvolu B kategorije
- poznavanje rada na osobnom računalu

Prijave s dokazima o ispunjenju traženih uvjeta potrebno je dostaviti, putem pošte ili osobno, u roku 7 dana od dana objave na adresu: Udruga Bilogorska sela, Bilogorska ulica 90, 43203 Kapela, s naznakom: "Oglas za prijem u radni odnos – ZAŽELI – PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA – FAZA II".
Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na oglas.

Za kandidatkinje prijavljene na natječaj koje ispunjavanju formalne uvjete provest će se intervju. Ako kandidatkinja ne pristupi razgovoru za posao, smatra se da je povukla prijavu na oglas.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).