Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Arhitekt (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • MPLAN d.o.o.

Opis posla

Opis poslova: Izrada idejnih, glavnih i izvedbenih arhitektonskih projekata, BIM projektiranje, 3D vizualizacije / izrada natječajne dokumentacije, izrada maketa.

Uvjeti:
- završen fakultet, akademija – arhitektonski fakultet
- u obzir dolaze kandidati bez radnog iskustva u svojstvu vježbenika ili projektanti sa iskustvom
- izvrsno poznavanje rada na računalu, BIM projektiranje, Archicad ili Revit (napredno korištenje), Word, Excel, Internet, AutoCAD (napredno korištenje), napredno poznavanje MS Office paketa, točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost, samostalnost u radu i proaktivan pristup poslu, komunikativnost, vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac nudi:
- korištenje najmodernijeg softwarea, BIM projektiranje, rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi svoje lojalne i kvalitetne djelatnike, dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta i edukacije namijenjene osobnom razvoju, stimulativnu plaću za uspješan posao te mogućnost napredovanja, prilika za rad na izazovnim hrvatskim i međunarodnim projektima.
- za vježbenika osiguran mentor, rad u poticajnom okruženju sa arhitektonskom grupom, osiguran tečaj za usavršavanje softwarea (archicad)
- stalni radni odnos - probni rad 30 dana
- mogućnost smještaja

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Arhitektura iznosi 979,30 EUR (7.378,50 kuna).