Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar - viličarist (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pregrada

Rok prijave:

  • OKIROTO d.o.o. za proizvodnju proizvoda od gume i plastičnih masa

Opis posla

Opis poslova:
- preuzima gotovu robu iz proizvodnje
- priprema robu za otpremu
- pomaže kod utovara/istovara kamiona
- vodi brigu o urednosti skladišta i okoliša

Uvjeti:
- položeni ispit za viličara
- razina obrazovanja: KV/SSS
- vozački ispit: kategorija B
- radno iskustvo: 1 godinu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).