Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručno komunikacijski posrednik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Križevci

Rok prijave:

  • OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIR NAZOR KRIŽEVCI

Opis posla

Na temelju projekta UP.03.2.1.03.0012 „Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama“ faza III – projekta „Pomozimo jedni drugima III“, Osnovna škola „Vladimir Nazor“ Križevci, Bana Josipa Jelačića 23, objavljuje javni poziv za prijavu kandidata za obavljanje poslova stručno komunikacijskog posrednika u nastavi na određeno nepuno radno vrijeme od 30 sati tjedno do 9 mjeseci s mjestom rada u matičnoj školi – 1 izvršitelj

- nepostojanje zapreka za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u
osnovnoj i srednjoj školi ("Narodne novine", broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 94/13.,
136/14 – RUSRH, 152/14., 7/17., 68/18., 98/19. i 64/20.)
- završena edukacija te stečene kompetencije za posao

Dodatna znanja i vještine
Poštovanje različitosti, afinitet prema djeci s teškoćama u razvoju, otvorenost, odgovornost, fleksibilnost, razvijene komunikacijske vještine, podjednaka sklonost individualnom i timskom radu, točnost u izvršavanju poslova, organiziranost, emocionalna stabilnost i dosljednost.

Uz pisanu prijavu na javni poziv potrebno je priložiti:
- životopis,
- dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika),
- domovnicu (neovjerena preslika),
- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju
u osnovnoj i srednjoj škole (ne starije od dana objave javnog poziva),
- potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskoj zavoda za mirovinsko osiguranje odnosno elektronički
zapis (ne starije od dana objave javnog poziva),
- dokaz o završenoj edukaciji za stručnog komunikacijskog posrednika (potvrda, diploma, svjedodžba i slično iz hrvatskog
znakovnog jezika i ostalih sustava komunikacije gluhih, nagluhih i gluhoslijepih učenika),
- dokaz o stečenom iskustvu u volontiranju, a koje kandidati prilažu ako posjeduju takvo iskustvo (potvrda o volontiranju i
slično).

Stručno komunikacijski posrednik pruža komunikacijsku potporu nagluhom učeniku u onom sustavu komunikacije koji preferira nagluhi učenik, priprema se za nastavu i neposredni rad s učenikom u svrhu objašnjavanja određenih pojmova učeniku prema uputama učitelja i pomaže učeniku upotrebi radnih materijala i korištenje udžbenika.

S odabranim kandidatom, Osnovna škola „Vladimir Nazor“ Križevci, sklopiti će ugovor o radu na određeno vrijeme kojim će se definirati zadaće stručno komunikacijskog posrednika, trajanje, kao i međusobna prava, obveze i odgovornosti

Stručni komunikacijski posrednik ne smije biti roditelj/skrbnik niti drugi član uže obitelji učenika kojem se pruža potpora.

Na javni poziv se mogu javiti osobe oba spola.

Izabrani kandidat dužan je nakon izbora dostaviti izvornike traženih dokumenata.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj 121/17.), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“, broj 33/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03. i 148/13.), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“, broj 157/13., 152/14. i 39/18.) dužan je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.
Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužan je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na slijedećoj poveznici:

Nepotpune i nepravodobno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave javnog poziva na adresu Osnovne škole „Vladimir Nazor“ Križevci, ul. bana Josipa Jelačića 23, 48260 Križevci s naznakom: „Za natječaj – stručno komunikacijski posrednik“.

O rezultatu izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Škole (os-vnazor-kc.skole.hr).

Javni poziv je objavljen 8. listopada 2020. godine na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole, te se dostavlja na info@krizevci.hr , i na znanje drustvene@krizevci.hr .

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).