Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

CNC programer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pazin

Rok prijave:

  • INTERNOVA d.o.o.

Opis posla

Zbog povećanog obima posla objavljuje oglas za popunu radnog mjesta - CNC programer - 1 radno mjesto.

Traži se CNC programer za rad na CNC obradnom centru sa iskustvom u obradi drva i izradi namještaja a može imati i iskustvo u metalnoj industriji, rad na CNC-u
Rad na izrazito zanimljivim projektima, rad sa suvremenim strojevima Biesse rovera 5-osi nesting

Opis posla:
Poznavanja rada i upravljanje CNC strojem, izrada krojnih lista za raskrajač i priprema

Poželjne osobine i karakteristike:
- odgovornost u radu
- discipliniranost i preciznost
- savjesnost i motiviranost za rad
- želja za učenjem, istraživanjem i konstantnim unapređenjem odjela
- samostalnost
- fleksibilnost i motiviranost za rad u timu
- odgovoran i profesionalan pristup

Uvjeti:
- rad će se obavljati u novom i modernom radnom mjestu sa odličnim uvjetima rada
- organiziran topli obrok
- mogućnost pomoći pri pronalasku stana
- svi ostvareni prekovremeni sati biti će plaćeni prema odredbama definiranima u Ugovoru o radu

Vrsta zaposlenja: na određeno; povećan opseg posla.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).