Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj računovodstva (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Rijeka

Rok prijave:

  • Centar za autizam Rijeka

Opis posla

- organizira i vodi računovodstvene i knjigovodstvene poslove u Centru
- u suradnji s ravnateljem Centra, izrađuje prijedlog financijskog plana po programima i izvorima financiranja te prati njihovo izvršenje
- vodi poslovne knjige u skladu s propisima
- kontrolira obračune i isplate putnih naloga
- sastavlja godišnje i periodične financijske te statističke izvještaje
- priprema operativna izvješća i analize za Školski odbor i ravnatelja Centra
- priprema godišnji popis imovine, obveza i pretraživanja, knjiži inventurne razlike i otpis vrijednosti
- surađuje s nadležnim ministarstvima, uredima državne uprave, službama mirovinskog i zdravstvenog osiguranja te poreznim uredima
- usklađuje stanja s poslovnim partnerima
- obavlja poslove vezane uz uspostavu i razvoj sustava financijskog upravljanja i kontrole
- obračunava isplate i naknade plaća u skladu s posebnim propisima
- evidentira i izrađuje ulazne fakture
- obavlja i ostale računovodstvene, financijske i knjigovodstvene poslove koji proizlaze iz godišnjeg plana i programa Centra i drugih propisa
- obavlja i druge poslove sukladno propisu kojim se uređuje djelokrug rada voditelja računovodstva u osnovnoj školi te i druge poslove po nalogu ravnatelja Centra

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09, 92/10,105/10.-ispr., 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 07/17 i 68/18, 98/19,64/20)
Centar za autizam Rijeka, 51000 Rijeka objavljuje natječaj za popunu radnog mjesta:

Voditelj računovodstva (m/ž) školske ustanove, 1 izvršitelj na određeno, puno radno vrijeme (40 sati tjedno).

Uvjeti:
Uz uvjete propisane Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10-ispr., 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 07/17,68/18,98/19) i opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno općim propisima o radu, kandidati trebaju imati:
- životopis
- diplomski sveučilišni studij ekonomije odnosno poslijediplomski specijalistički studij ekonomije odnosno preddiplomski sveučilišni studij ekonomije odnosno stručni studij ekonomije, odnosno viša ili visoka stručna sprema ekonomske struke https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/POPIS%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJAVANJU.pdf

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (''Narodne novine'' broj 157/13, 152/14 i 39/18) dokazuju to odgovarajućom javnom ispravom o invaliditetu na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (''Narodne novine'' broj 33/92, 77/92, 86/92 – pročišćeni tekst, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 94/01, 103/03 i 148/13), dokazuju to rješenjem ili potvrdom o priznatom statusu iz koje je vidljivo to pravo, potvrdom o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdanom u vrijeme trajanja ovog natječaja, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja pozivaju se na procjenu odnosno testiranje prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja Centra za autizam Rijeka. Područja provjere, pravni i drugi izvori za pripremu kandidata za testiranje objaviti će se na mrežnim stranicama Centra za autizam Rijeka. Testiranje će se provesti dana 26. listopada 2020.g. u 12:00 sati.

Prethodna provjera znanja obuhvaća pismeno i usmeno testiranje/intervju. Kandidati su obvezni pristupiti prethodnoj provjeri znanja putem pismenog i usmenog testiranja. Ako kandidat ne pristupi prethodnoj provjeri znanja smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Prijavom na natječaj kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka i drugom propisu.

Rok za dostavu prijava kandidata je 8 (osam) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole, te na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu: CENTAR ZA AUTIZAM RIJEKA, STANE VONČINE1, 51000 Rijeka, s naznakom «za natječaj - voditelj/ica računovodstva».

Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).