Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj proizvodnje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Karlovac

Rok prijave:

  • KONTAL d.o.o.

Opis posla

- određivanje i postavljanje optimalne organizacije proizvodnje, planiranje kapaciteta, sistematizacija radnih
mjesta te upravljanje proizvodnim pogonom te montažom.
- odgovornost za definiranje i provedbu planova proizvodnje, definiranje dnevnih i radnih zadataka te praćenje
rokova njihova izvršenja, unapređenja rada svih proizvodnih procesa u cilju postizanja maksimalne
produktivnosti i ekonomičnosti proizvodnog procesa
- kontinuirana kontrola i evaluacija rada poslovođa i svih radnika po organizacijskim cjelinama
- odgovornost za ispunjenje ciljeva i aktivnosti održavanja strojeva I opreme, održavanja alata, i svih drugih
aktivnosti koji su sastavni dio procesa proizvodnje
- provođenje sustava Osiguranje kvalitete
- analiza i rješavanje problema tehnološkog škarta, i drugih nesukladnosti koje se javljaju u procesu proizvodnje

Uvjeti:
- studij strojarstva, proizvodni smjer
- izražene organizacione sposobnosti kao i sposobnost planiranja
- poznavanje tehničke i proizvodne dokumentacije
- poznavanje tehnoloških postupaka prerade lima
- napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno služenje MS Office aplikacijama
- vozačka dozvola B kategorije
- razina obrazovanja: Viša ili prvostupanjska, Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
- vozački ispit: Kategorija B
- radno iskustvo: 2 godine

Očekivane vještine i osobine su:
- sposobnost prepoznavanja problema, uzroka problema te proaktivnog predlaganja rješenja
- samoinicijativnost i proaktivnost
- vodstvo i organizacijske vještine, kompetencije upravljanja ljudima i procesima
- usmjerenost na postizanje ciljeva
- preciznost, sistematičnost
- komunikacijske vještine
- pouzdanost i lojalnost
- sposobnost rada pod pritiskom

Nudimo:
- dinamično okruženje
- stalno zaposlenje uz probni rok
- redovita primanja
- mogućnost daljnjeg usavršavanja

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).