Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Sistem administrator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dugo Selo

Rok prijave:

  • TOOLKIT j.d.o.o.

Opis posla

TOOLKIT je tvrtka koja pruža usluge servisiranja i održavanja IT opreme i sustava.

Svojim klijentima pružamo usluge savjetovanja, projektiranja, izgradnje te održavanje i servisiranje informatičkih infrastruktura te sistemsku podršku korisnicima.
Zbog povećanja obima posla tražimo motiviranu osobu koja bi nam se pridružila.

Opis posla:
- direktna komunikacija s korisnicima i pružanje podrške korisnicima udaljenim pristupom i na lokaciji
- instalacije računala, otklanjanje kvarova računala, pisača, lokalne mreže i sl.
- ostali poslovi i aktivnosti po nalogu nadređenih

Obavezno:
- vrlo dobro poznavanje Windows klijentskih operacijskih sustava, MS Office programa i raznih ostalih klijentskih programa
- dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Poželjno:
- iskustva na istim ili sličnim poslovima
- dobro poznavanje Windows infrastrukturnih servisa (AD, DNS, DHCP, Remote Desktop Services, ..)
- dobro poznavanje koncepata računalnih mreža
- iskustvo na help/service desku i u direktnoj komunikaciji s korisnicima
- volja za kontinuiranim učenjem i napredovanjem

Što očekujemo od kandidata?
- odgovornost i savjesnost u radu
- usvajanje novih znanja i tehnologija
- spremnost na samostalan i timski rad

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).