Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Učitelj trube, roga, trombona (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Blato

Rok prijave:

  • OSNOVNA ŠKOLA BLATO

Opis posla

Natječaj za radno mjesto

Učitelja/icu trube/roga/trombona – 1 izvršitelj/ica na neodređeno, nepuno radno vrijeme - (20 sati tjedno)

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/101, 105/10-Ispr., 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18 ,98/19 / 64/20, ) i Pravilniku o odgovarajućoj vrsti učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi.(NN br. 6/2019).

Uz prijavu za natječaj potrebno je priložiti:
- životopis
- diploma odnosno dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja,
- dokaz o državljanstvu,
- elektronički zapis podatcima evidentiranim u bazi HZMO ( čl. 9. stavak 2 točka 5 Pravilnika o postupku zapošljavanja..)
- uvjerenje nadležnog suda da podnositelj prijave nije pod istragom i da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi s naznakom roka izdavanja.

U prijavi na natječaj kandidati/ce su dužni navesti osobne podatke ( osobno ime, adresa stanovanja, broj telefona – mobitela, po mogućnosti e-mail adresu ) za dostavljanje obavijesti o datumu i vremenu procjene odnosno testiranja.

Kandidati prijavom na natječaj daju privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama.

Priloge odnosno isprave koje su kandidati/ce dužni priložiti uz prijavu na natječaj dostavljaju u neovjerenoj preslici. Izabrani kandidat/ica dužni su predočiti izvornike.

Kandidat/ica koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu treba se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja na adresu Škole neposredno ili poštom.

Osnovna Škola Blato, 20 271 Blato, p.p. 34, 1. ulica br 25/2 s naznakom „za natječaj – (naziv radnog mjesta za kojega se kandidat/ica prijavljuje )"

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Natječaj je otvoren na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Škole od 20.11.2020 do 27.11.2020.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni pisanim putem u zakonskom roku.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).