Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / tehničar

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Nuštar

Rok prijave:

  • DOM ZA ODRASLE OSOBE NUŠTAR

Opis posla

Dom za odrasle osobe Nuštar, na temelju članka 32. Statuta Doma za odrasle osobe Nuštar i članka 16. Kolektivnog ugovora za djelatnost socijalne skrbi (NN 61/2018) raspisuje natječaj za radno mjesto:

Medicinska sestra – tehničar (m/ž) - rad na neodređeno puno radno vrijeme – 2 izvršitelja.

Uvjeti:
- završena srednja škola za zvanje medicinska sestra-tehničar
- 1 godina radnog iskustva u struci
- odobrenje za samostalan rad
- da ne postoji zapreka iz članka 213. st. 1. Zakona o socijalnoj skrbi (NN157/13, 152/14, 99/15, 52/16, 16/17, 130/17 i 130/17)

Uz prijavu potrebno je priložiti:
- životopis
- dokaz o hrvatskom državljanstvu
- rodni list
- svjedodžba o završenom srednjoškolskom obrazovanju za zanimanje medicinska sestra/tehničar
- potvrda HZMO o radnom stražu i radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima
- uvjerenje općinskog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji
od 30 dana)
- preslika uvjerenja o položenom stručnom ispitu
- preslika važećeg odobrenja za samostalan rad

Kandidat koji se u prijavi na natječaj poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), uz prijavu na javni natječaj dužan je osim dokaza o ispunjavanju traženim uvjetima, priložiti i dokaze propisane člankom 102. st.1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su objavljeni na web stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Napomena: Dokaz da kod pojedinih kandidata ne postoji zapreka iz članka 213. st. 1. Zakona o socijalnoj skrbi, pribaviti će po službenoj dužnosti Dom.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se poštom, preporučeno, na: Dom za odrasle osobe Nuštar, V. Lisinskog 1 a, 32221 Nuštar, s naznakom „Za natječaj - medicinska sestra/tehničar“, u roku od 8 dana od dana objave ovog natječaja u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i Narodnim novinama.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).