Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Direktor prodaje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Mercedes-Benz Leasing Hrvatska d.o.o. za leasing nekretnina, vozila i strojeva

Opis posla

- organiziranje, vođenje i nadzor operativnog rada Odjela prodaje i Službe za korisnike
- odgovornost za ispunjenje ciljeva Odjela prodaje i Službe za korisnike
- odgovornost za efikasno funkcioniranje Odjela prodaje i Službe za korisnike u skladu s definiranim procesima i zakonskim propisima
- definiranje, koordiniranje i provedba mjera za poboljšanje procesa rada Odjela prodaje i Službe za korisnike
- podrška postojećim i briga o novim strankama
- aktivno sudjelovanje u izradi prodajne strategije tvrtke i provedba definiranih zadataka
- praćenje i analiza tržišta, praćenje rada konkurencije i predlaganje mjera za unapređenje prodaje i službe za korisnike
- upravljanje ljudskim potencijalima u svojoj domeni

Uvjeti:
- minimalno 5 godina iskustva na rukovodećim mjestima, posebno iskustvo u vođenju većeg broja ljudi (poželjno u leasing ili bankarskoj industriji)
- vodstvo i organizacijske vještine, kompetencije upravljanja ljudima i procesima
- usmjerenost na postizanje ciljeva
- samoinicijativnost i proaktivnost
- sposobnost prepoznavanja problema, uzroka problema te proaktivnog predlaganja rješenja
- preciznost, sistematičnost
- komunikacijske vještine
- pouzdanost I lojalnost
- sposobnost rada pod pritiskom
- napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (razina B2)
- napredno služenje Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke
Potrebne godine iskustva: 5
Jezici: Engleski (napredno), Njemački (osnovno)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:
- priliku za osobni razvoj u izazovnom međunarodnom okruženju

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Management

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).