Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Asistent za logistiku i podršku prodaji (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Korija

Rok prijave:

  • RWA Hrvatska d.o.o. za trgovinu i usluge

Opis posla

RWA Hrvatska je srednje velika firma s 63 stalno zaposlenih djelatnika. Visoko smo rangirani ne samo po značaju na tržištu poljoprivrednog sjemena nego i u pogledu kapaciteta za kvalitetnu doradu velikog broja vrsta sjemena namijenjenog za potrebe proizvođača u RH, ali i za izvoz u zapadnu Europu.

Također smo i jedan od najvećih dobavljača najraznovrsnijih gotovih formulacija visokokvalitetnih mineralnih gnojiva, a ono po čemu smo tu jedinstveni i najinovativniji je da smo, osim pogona za pakiranje, izgradili i prvi pogon za miješanje mineralnih gnojiva ciljano po mjeri svake pojedine proizvodne površine. Naš novi pristup u mineralnoj gnojidbi poljoprivrednim proizvođačima omogućava značajno veću efikasnost u postizanju vrhunskih prinosa kao i povećane profitabilnosti proizvodnje.

Nadalje, kao dobavljač biljnih zaštitnih sredstava u 2020. zahvaljujući poslovnoj snazi RWA grupacije ciljamo postali dominantni kao najkvalitetniji i najpovoljniji distributer renomiranih proizvoda na tržištu. Osim toga, na kraju proizvodnog ciklusa od hrvatskih proizvođača otkupljujemo više od 125.000 tona žitarica i uljarica.
Opis posla
RWA Hrvatska d.o.o. traži djelatnika za radno mjesto:

Asistent za logistiku i podršku prodaji (m/ž) - 1 izvršitelj/ica za lokaciju Korija (Virovitica)

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS
- osnovno poznavanje engleskog jezika
- poznavanje MS Office paketa

Što nudimo:
- stalni radni odnos - probni rok od 6 mjeseci
- stimulativno i kreativno okruženje
- stabilan posao
- službeni mobitel
- službeno računalo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).