Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Online Marketing Specialist / Community Manager (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • AMO DIZAJN JJ društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu

Opis posla

Tražimo kreativnu, komunikativnu i odgovornu osobu za poziciju:

Online Marketing Specialist / Community Manager (m/ž).

Glavne odgovornosti radnog mjesta su:
- izrada marketinškog plana
- predlaganje i provođenje marketinških aktivnosti
- izgradnja online prisutnosti, provođenje istraživanja tržišta za potrebe digitalnog marketinga
- aktivna podrška svim kanalima prodaje kroz promotivne aktivnosti i materijale
- kreiranje i praćenje Google Ads kampanje
- upravljanje svih kanalima za oglašavanje
- uspostavljanje, administriranje i upravljanje profilom na instagramu i facebooku
- stvaranje sadržaja/fotografija i upravljanje sadržajem na društvenim mrežama
- copywriting
- pronalazak prostora za suradnju i oglašavanje na društvenim mrežama i povezivanje sa blogovima, influenserima, stručnjacima u području
- suradnja s ostatkom tima kako bi sadržaj pratio trenutna događanja i akcije
- analiza i izvještavanje - prikaz rezultata i praćenje aktivnosti na društvenim mrežama
- koordiniranje vanjskih suradnika

Uvjeti:
- poznavanje Google AdWords i Facebook Ads oglašivačkih alata, poznavanje Google Analytics alata
- poznavanje Adobe grafičkih alata
- prethodno iskustvo u sličnim ili istim poslovima
- poželjno iskustvo rada na društvenim mrežama
- interes i afinitet prema modi
- visoka razina pismenosti

Što nudimo:
- vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos, honorarno
- mogućnost da svojim znanjem i vještinama kreirate nešto novo i kvalitetno
- redovite primanja
- mogućnost napredovanja
- slobodne ruke za kreativce
- otvoreni smo za dogovor oko oblika suradnje

Molimo Vas da cijenjene životopise, molbe te ukoliko imate i portfolio svojih radova, s punim povjerenjem pošaljete putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).