Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Copywriter (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Donja Stubica

Rok prijave:

  • Salvus d.o.o.

Opis posla

Salvus d.o.o. je mlada i moderna regionalna kompanija, jedna od najbrže rastućih farmaceutskih kompanija u regiji koja se bavi veleprodajom lijekova, medicinskih proizvoda i dodataka prehrani, te uspješno posluje više od 15 godina. Pouzdan je i dugogodišnji partner ljekarnama, bolnicama, domovima zdravlja, ambulantama, ordinacijama i ostalim zdravstvenim ustanovama.

Salvusov kadar čine stručno osposobljeni i visoko motivirani zaposlenici. Mlad i profesionalan stručni kadar odlikuje kreativnost, prilagodljivost, odgovornost i sposobnost samostalnog djelovanja u atmosferi timskog rada i ljudskog uvažavanja.

Ljudski potencijali jedan su od ključnih čimbenika uspjeha i napretka, jer samo pravilno odabrani, motivirani i zadovoljni zaposlenici mogu pridonijeti dugoročnom boljitku kompanije.

Sada širimo naš tim i u potrazi smo za zaposlenikom na poziciji:

Copywriter (m/ž) – 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci.

Opis posla i radnih zadataka:
- osmišljavanje naziva, slogana, headline-a, koncepata, te verbalizacija misli i ideja u svrhu marketinških procesa
- pisanje i uobličavanje sadržaja i tekstova za online i offline medije
- kreativni prijedlozi kampanje u suradnji s dizajnerom
- prepoznavanje vizualnih ili sadržajnih problema i predlaganje rješenja

Uvjeti:
- VSS ili VŠS
- najmanje 5 godina iskustva u izradi tekstova (prednost je rad u medijima i digitalnom marketingu), te na poslovima kreativnih i marketinških procesa
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje MS Office paketa
- izražene spisateljske vještine i kreativnost
- poznavanje tehnika i principa uspješnog oglašavanja
- razvijene vještine upravljanja vremenom, međuljudske i komunikacijske vještine
- pouzdanost i odgovoran pristup poslu
- prednost - iskustvo rada u agenciji

Što nudimo:
- zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme
- radno okruženje koje potiče i njeguje timski rad
- usavršavanje i razvoj

Ukoliko ste zinteresirani/a te želite napraviti izazovan iskorak u karijeri – javite nam se za navedenu otvorenu poziciju najkasnije do 20.01.2021.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).