Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter ALU stolarije i staklenih stijena (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Austrija

Rok prijave:

  • AMICUS PRODUKT d.o.o.

Opis posla

Za pojačanje naših montažnih timova tražimo iskusne kandidate na sljedećoj novootvorenoj radnoj poziciji:

Monter ALU stolarije i staklenih stijena (m/ž).

Opis posla:
- ugradnja aluminijske stolarije i staklenih stijena
- montaža drugih završnih elemenata i drugi poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti:
- obvezno radno iskustvo (2 godina i više) na istim ili sličnim poslovima
- samostalnost u radu, motiviranost i profesionalnost
- poželjno znanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini (nije uvjet)
- imamo mogućnost zapošljavanja kandidata samo s hrvatskim ili nekim drugim EU državljanstvom

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: Njemački (prednost)

Što nudimo:
- hrvatska prijava, ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci
- odlična mjesečna primanja: 2.000,00 - 3.000,00 €
- stimulacije na plaću
- plaćen godišnji odmor, božićnica i uskrsnica
- organiziran i plaćen smještaj i prijevoz
- ugodnu radnu atmosferu u timu

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Plaća: od 2000 do 3000 eura

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).