Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni pekar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Habjanovac

Rok prijave:

  • BIO-ZRNO d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Opis posla

S tradicijom od 1988. godine, Zrno je najstarije eko imanje u Hrvatskoj koje se bavi poljoprivrednom, prerađivačkom i pekarskom proizvodnjom. Od 2013. godine u sklopu Bio-zrna posluje i Zrno bio bistro, prvi i jedini certificirani organski veganski restoran u Hrvatskoj.

Opis posla:
- poslovi u pripremi i izradi pekarskih proizvoda. Rad se odvija u prvoj i drugoj dnevnoj smjeni

Mjesto rada: Habjanovac 45 (općina Dubrava, kraj Vrbovca)

Uvjeti
- poželjno radno iskustvo

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).