Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / medicinski tehničar

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • Iuvare Connect

Opis posla

Tražimo te kao novog zaposlenika / novu zaposlenicu za naše poduzeće kao i za naše partnere u branši s kojima surađujemo diljem Njemačke na poziciji:

Medicinska sestra / medicinski tehničar.

Uvjeti za suradnju:
- uspješno završeno obrazovanje „medicinska sestra opće njega/medicinski tehničar opće njege ili uspješno završen studij „prvostupnik sestrinstva/prvostupnica sestrinstva“ poslije 01. srpnja 2013 ili najmanje 3 godine radnog iskustva kao medicinska sestra/medicinski tehničar u zadnjih 5 godina
- spremnost na dugoročnu suradnju s našim poduzećem (najmanje godinu dana)
- motivacija i odlučnost izgraditi karijeru kao medicinski njegovatelj/medicinska njegovateljica u Njemačkoj

Ako si zainteresiran/a održivo promijeniti svoj život, ne oklijevaj i dopusti nam da te posavjetujemo.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva: 3

Nudimo isključivo sigurne radne odnose po najboljim uvjetima i nemamo nikakve veze s privremenim zapošljavanjem.

Želiš li početi suradnju s nama? Veselimo se i:
- preuzimamo troškove tvog dolaska i osobno dolazimo po tebe na zračnu luku
- organiziramo tvoje sudjelovanje u jezičnom testu razine B2 i besplatno sredimo tvoje profesionalno priznanje. Budući da smo profesionalci, garantiramo ti uspješnu obradu tvog zahtjeva unutar maks. 8 tjedana
- primit ćeš mjesečnu plaću od između 2400 i 3000 € bruto plus dodatci
- prva tri mjeseca poslije početka rada stanuješ besplatno
- dostupni smo ti u svakom trenutku i ostajemo tvoje stalne kontaktne osobe
- ne postavljamo nikakve zahtjeve povratne otplate! Naš rad je 100% besplatan, 100% pošten i 100% transparentan

Još ne govoriš njemački? Nema problema!
- imat ćeš tri mjeseci besplatni smještaj i dnevno do 8 sati nastave njemačkog jezika
- svakodnevno ćeš dobiti besplatan ručak
- preuzimamo tvoje zdravstveno osiguranje
- nagrađujemo tvoje čestito sudjelovanje u nastavi njemačkog jezika mjesečnom motivirajućom paušalom u iznosu od 200,00 €
- nakon uspješnog završetka tečaja za učenje jezika ćemo ti direktno isposlovati sigurno radno mjesto

Već govoriš njemački? Tada možeš odmah početi!
- izravno te posredujemo u sigurni radni odnos
- otpratimo te sa zračne luke do tvog novog poslodavca
- kao znak zahvalnosti ćeš primiti bonus za dobrodošlicu u iznosu od 1000 € nakon tri mjeseca uspješne suradnje

Budi svjestan/na toga da zanimanje njegovatelja/njegovateljice starijih osoba u Njemačkoj trenutno i prvenstveno ubuduće pripada najsigurnijim i najbolje plaćenim zanimanjima u Njemačkoj. Plaće su u prošlim godinama neprekidno rasle i s velikom sigurnošću će i dalje rasti u idućim godinama.

Ali mi od Iuvare Connect ti želimo pružiti više nego samo sigurnog i dobro plaćenog radnog mjesta. Mi te želimo primati za ruku i aktivno poduprijeti dovesti ne samo tvoju poslovnu karijeru nego isto tako tvoju privatnu integraciju do potpunog uspjeha. Bilo pomoći pri traženju stana, popunjenje zahtjeva, naknadno doseljenje članova obitelji i njihova potraga za poslom, mi jesmo i ostat ćemo tvoj prijatelj i pomoćnik.

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća: Od 2400 do 3000 eur

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).