Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Koordinator / asistent produkcije (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • INTER FILM, d.o.o. za proizvodnju filmova i marketing

Opis posla

- vođenje ureda, uredskih poslova, slanje dopisa i sl.
- priprema projekata i dokumentacije za natječaje HAVC-a, Eurimagesa, MEDIA-e i drugih stranih fondova
- organizacija, praćenje i podrška proizvodnji audiovizualnih djela
- dogovaranje s koproducentima, festivalima i filmskom ekipom, svakodnevni kontakti (telefonom i e-mailom na engleskom jeziku)
- osoba mora biti dostupna cijelo vrijeme (u slučaju nepredviđenih situacija pojedinog projekta)

Uvjeti:
- 3 godina radnog iskustva na audiovizualnim projektima
- izrazito izražene organizacijske i pregovaračke sposobnosti, komunikativnost i poznavanje hrvatske AV industrije
- dobro poznavanje procesa proizvodnje AV djela, posebno filmskih i televizijskih, poznavanje pripreme projekata i dokumentacije za inozemne i međunarodne fondove osobito za fondove Eurimages i MEDIA
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje MS Office-a
- kreativnost
- prednost osobama koji su završili ADU, ekonomiju, menadžment, upravljanje projektima ili sl.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke
Potrebne godine iskustva: 3
Jezici: Engleski (napredno)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:
- rad na određeno vrijeme s mogućnosti stalnog zaposlenja
- radno vrijeme 9:00 - 17:00 (pon. - pet.)
- vedra i pozitivna okolina
- stalno učenje i razvijanje
- upoznavanje s mnogim ljudima
- bonus na uspješne projekte

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).