Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Građevinski poslovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Velika Gorica

Rok prijave:

  • MATIČEVIĆ d.o.o. za usluge

Opis posla

Građevinska tvrtka koja obavlja poslove energetske obnove i rekonstrukcije objekata te izgradnja zgrada i raznih objekata.

Rukovođenje radnicima na gradilištu, koordinacija i kontrola rada podizvođača, kontrola kvalitete, preuzimanje naručenih roba i usluga, evidencija učinka radnika, nadzor i upravljanje sredstvima rada, provođenje i kontrola mjera zaštite na radu, urednosti i čistoće gradilišta.

Uvjeti:
- srednja škola građevinskog smjera, KV, SSS ili VKV - priznati majstorski status iz područja graditeljstva
- minimalno 3 godine iskustva na navedenim poslovima na gradilištima visokogradnje
- samostalnost, pouzdanost i kolegijalnost
- vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:
- odlični radni uvjeti
- poticajna primanja
- mogućnost edukacije i profesionalnog razvoja
- stalno zaposlenje

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).