Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Računovođa (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • International Medical Corps

Opis posla

- različiti financijsko-računovodstveni poslovi (vođenje dokumentacije knjiženja, analiza podataka)

Uvjeti:
- završena škola - fakultet: Ekonomski fakultet, smjer: poželjno Računovodstvo i revizija ili Financijski management, Magistar (Mag.oec., VSS)
- potrebno je odlično poznavanje rada na računalu i brzina pri radu s računalom
- usredotočenost na detalje
- komunikativnost i spremnost na timski rad
- prilagodljivost

Posebni zahtjevi:
- molba i životopis na engleskom jeziku
- aktivno znanje engleskog jezika
- odlično poznavanje rada na računalu
- odlične analitičke i komunikacijske sposobnosti, usredotočenost na detalje
- komunikativnost i spremnost na timski rad, fleksibilnost

Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 1

Jezici: Engleski (napredno)

Što nudimo:
- radni odnos zasniva se zbog povećanog opsega posla s mogućnošću produženja i sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme
- prijevoz na rad nadoknađuje se u cijelosti

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).