Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Autor sadržaja na društvenim mrežama (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • NOVA TV d.d.

Opis posla

Kreiranje sadržaja na društvenim mrežama podrazumijeva posao za iznimno motiviranu osobu koja poznaje društvene mreže i digitalno okruženje. Tražimo osobu koja je spremna na timski rad, fleksibilna i lako se prilagođava na konstante promjene. Za uspješnost u ovom poslu važno je prihvatiti izazov naglih promjena i brzih reakcija kakve medijsko okruženje podrazumijeva te blisko surađivati s ostalim kolegama u odjelu digitalnog marketinga, novinarima i urednicima.

Opis posla:
- planiranje, optimizacija i plasiranje objava na društvene mreže (Facebook, Instagram, Twitter i Youtube)
- upravljanje komunikacijom s fanovima na društvenim mrežama
- osmišljavanje vizualnih rješenja i ideja za promociju sadržaja na društvenim mrežama
- praćenje rezultata i aktivnosti na društvenim mrežama
- praćenje i prilagodba noviteta i trendova u svijetu društvenih mreža
- suradnja s novinarima i urednicima te koordinacija aktivnosti u skladu s dnevnim sadržajem
- briga o točnosti, etičnosti i kvaliteti prenošenja informacija

Nudimo:
- profesionalno radno okruženje u kojem je naglasak na suradnji među članovima tima
- rad u dinamičnom okruženju i kreativnoj industriji
- mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja
- rad s mladim i ambicioznim timom stručnjaka
- ugovor o radu na određeno vrijeme, ugovor o autorskom djelu

Uvjeti:
- minimalno 1 godina iskustva rada na društvenim mrežama u digitalnom odjelu, mediju ili agenciji
- upoznatost s dobrim praksama rada na društvenim mrežama i praćenje novosti iz tog područja
- visoka razina pismenosti
- izražen proaktivan i analitičan pristup radu
- spremnost na svakodnevnu suradnju i koordinaciju s drugima
- minimalno SSS, poželjno VSS društvenog usmjerenja

Prednosti:
- poznavanje alata za uređenje fotografija i videa
- poznavanje alata analitike i mjerenja performansa na društvenim mrežama

Selekcijski postupak za navedeno radno mjesto sastoji se od testiranja relevantnih vještina, psihologijskog testiranja te selekcijskog intervjua. Zainteresirani se mogu prijaviti putem linka za prijavu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).